AlarmRegion

Śląskie: Bez prawa jazdy i na letnich oponach wyjechał na czołówkę policjantom z grupy SPEED! [WIDEO]

Wyprzedzał ryzykując zderzenie czołowe z nieoznakowanym autem policyjnym. Niebezpieczny manewr zarejestrowała policyjna kamera samochodowa. Jak się okazało – kierujący Oplem Vectrą 35-letni Knurowianin nie miał prawa jazdy. Ale miał pecha – bo na czoło wyjechał nieoznakowanemu radiowozowi policyjnej grupy SPEED.

 

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-W niedzielę na Drodze Krajowej numer 78, łączącej Gliwice z Rybnikiem, w miejscowości Nieborowice policjanci z Grupy Speed jadący samochodem BMW napotkali takiego kierowcę – zawadiakę, który wbrew wszelkim przepisom i w zasadzie zasadom bezpieczeństwa wyprzedzał dwa pojazdy, jadąc praktycznie na czołowe zderzenie z tym radiowozem. Policjanci – co oczywiste – zawrócili i ruszyli – że tak powiem – w pościg za tym samochodem, który pojechał w stronę centrum Knurowa. Został zatrzymany na ulicy Szpitalnej i tutaj okazało się, że 35-letni mieszkaniec Knurowa z rozbrajającym uśmiechem uznał, że – przyznał, że nie posiada i nigdy nie posiadał prawa jazdy mówi podinsp. Marek Słomski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Jadący na oponach letnich pojazd, którym poruszał się mężczyzna miał mu jak mówić służyć do robienia zakupów. Za wszystkie wykroczenia 35-latek otrzymał mandat w wysokości ponad 1000zł i 6 punktów karnych. Skierowany zostanie także wniosek do sądu o zakaz prowadzenia pojazdów.

autor: Monika Lipiec

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Arcybiskup Wiktor Skworc apeluje: Religa albo etyka powinny być w szkole obowiązkowe!

Katowice: Będzie prohibicja w Szopienicach i Załężu? Wyniki konsultacji niejednoznaczne [WIDEO]

Rok 2020 rokiem podwyżek. Ale w górę idą też pensje. O ile wzrosną wynagrodzenia?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Śląskie: Bez prawa jazdy i na letnich oponach wyjechał na czołówkę policjantom z grupy SPEED! [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close