KrajRegion

Miała zamordować noworodka a zwłoki porzucić obok kontenera

28-letnia Izabela J. miała zamordować swoją nowo-narodzoną córkę, a zwłoki porzucić obok kontenera z odzieżą. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia.

 

Zobacz koniecznie: Ogromna ryba z Rybnika i mur odgradzający Romów w Zabrzu – to i wiele więcej w najnowszym wydaniu TOP 5 NEWSÓW SILESIA FLESZ!

Izabela J. z Brwinowa pod Pruszkowem miała zamordować swoją nowo-narodzoną córkę, a zwłoki porzucić obok pobliskiego kontenera z odzieżą używaną. Prokuratura Rejonowa wystosowała akt oskarżenia w tej sprawie, zdaniem śledczych Izabela J. miała dokonać zbrodni świadomie. Postawiono jej zarzut zabójstwa i znieważenia zwłok.

Śledczy o sprawie dowiedzieli się od siostry oskarżonej. Ta 21 stycznia br. zgłosiła się na komendę policji i poinformowała funkcjonariuszy, że jej siostra poroniła. Gdy policjanci przyjechali do mieszkania Izabeli J. zastali mieszkanie, w którym były ślady krwi.

Relacja oskarżonej była zmienna, podawała kilka wersji przebiegu zdarzenia. Początkowo zaprzeczyła, że urodziła dziecko. Potem przyznała, że doszło do poronienia. Ostatecznie powiedziała, że poród odbył się w mieszkaniu, a zwłoki nieżyjącego już dziecka zapakowała do worka i pozostawiła obok kontenera na śmieci – poinformował Polsat News prok. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Funkcjonariusze policji znaleźli zwłoki niemowlęcia w miejscu wskazanym przez Izabelę J. Zwłoki były zawinięte w żółtą foliową torebkę. Noworodek zmarł przez uduszenie gwałtowne.

źr.: polsatnews.pl

Mateusz Pojda

Znaleziono ciało piłkarza znanego klubu. Miał odciętą głowę i genitalia

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close