KrajRegionSilesia Informacje

Miss Wakacji 2015 TVS. ZDJĘCIA KANDYDATEK

AKTUALIZACJA: MISS WAKACJI 2015 TVS. SPRAWDŹCIE PIERWSZE WYNIKI

 

Jedna z kandydatek zrezygnowała z udziału w konkursie na Miss Wakacji 2015 TVS. 24 sierpnia na stronie TVS.PL i na naszym profilu na Facebooku opublikujemy – po zsumowaniu oraz podliczeniu głosów sms-owych i facebookowych – pierwsze wyniki procentowe. Głosować można do 30 sierpnia.

 

17.08.2015: Dziewczyny, które wysłały swoje zgłoszenia do konkursu Miss Wakacji 2015 TVS to: Maria Arend (sms o treści MISS.1), Sylwia Juszyńska (sms o treści MISS.2), Kamila Grabowska (sms o treści MISS.3), Ewelina Sudoł (sms o treści MISS.4), Aleksandra Pawłowska ( sms o treści MISS.5) i Marta Dąbrowska (sms o treści MISS.7.).

 

Każda z kandydatek otrzymała numer startowy. Teraz rozpoczęło się głosowanie na podstawie liczby „lajków” na Facebooku (1 lajk to 1 głos) oraz sms-ów (każdy sms jest wart 5 głosów). SMS z wpisem MISS i numerem Uczestniczki Konkursu można wysłać pod numer 73068. Przykładowa treść sms: MISS.1, MISS.2, MISS.3 itd. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 3 zł netto, czyli 3,69 zł brutto (tj. wraz z należnym podatkiem VAT). Wyniki będą aktualizowane. Głosowanie zakończy się 30 sierpnia 2015 roku o godzinie 20:00. Wtedy – po zsumowaniu oraz podliczeniu głosów sms-owych i facebookowych – poznamy zwyciężczynię.

 

Kandydatka, która zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma tytuł Miss Wakacji 2015 TVS. Do tego otrzyma nagrodę – zestaw kosmetyków firmy Venita, voucher na Day Spa dla 2 osób w Restauracji Hotel & Spa Biały Dom i zostanie zaproszona do programu Familook.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close