AlarmKrajRegion

Młody mężczyzna oślepił policjantów laserem! Mają poparzenia oczu

Policjanci z poparzeniem oczu! To wynik oślepienia policjantów laserem przez młodego mężczyznę. Został już zatrzymany – ma jeszcze dzisiaj usłyszeć zarzuty.

 

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wszystko rozegrało się w Tczewie. Dwaj policjanci zostali oślepieni silną wiązką lasera. Okazało się, że laserem oślepił policjantów 23-latek. Na celownik wziął mundurowych jadących służbowym radiowozem. Niestety – głupia zabawa 23-latka zakończyła się poważnymi konsekwencjami. Obaj policjanci mają uszkodzone dno oka. Lekarze stwierdzili u nich zarówno termiczne jak i chemiczne poparzenia dna oka. Obaj mundurowi są w szpitalu pod opieką lekarzy, którzy muszą teraz stwierdzić, czy nie doszło przez oślepienie laserem do trwałego uszczerbku wzroku.

23-latek został zatrzymany i ma jeszcze dzisiaj usłyszeć zarzuty. Ale na tym sprawa się nie kończy. Policja szuka bowiem innych osób, które również mogły zostać oślepione przez 23-latka wiązką lasera. Zdaniem policji – poszkodowanych może być więcej. Na razie biegli badają urządzenie, którym posługiwał się mężczyzna. Miał je kupić w sieci.

 

źródło: RMF FM
red:W.Żegolewski

Image by Ralf Vetterle from Pixabay

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Antosia z Rybnika – to pierwsze dziecko urodzone w 2020 roku w woj.śląskim

Najpopularniejsze imiona w 2019: Jakie imiona rodzice wybierali najczęściej? [RANKING]

Cyborgi przebiegły przez Park Śląski. Tak wyglądał Śląski Maraton Noworoczny Cyborg [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close