Region

Morderca z Wałbrzycha zatrzymany w Gliwicach [WIDEO]

Policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo. Mieszkaniec Dolnego Śląska próbował ukryć się na terenie naszego województwa. Po sygnale śląskich policjantów, mundurowi z Wałbrzycha weszli do wskazanego mieszkania, gdzie znaleźli zwłoki 49-letniego mężczyzny. Zatrzymanemu grozi nawet dożywotnie więzienie.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Jak się patynuje buty po śląsku i dlaczego prowadzący ma twarz jak Multipla? 😉

We wtorek przed południem kryminalni z Pyskowic zwrócili uwagę na idącego chodnikiem mężczyznę, którego postanowili wylegitymować. Gdy ruszyli w jego stronę, ten zaczął uciekać w kierunku pobliskich pól. Stróże prawa ruszyli pościg i zatrzymali mężczyznę.

Okazało się, że mężczyzna już wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Po przewiezieniu do komisariatu, 37-letni mieszkaniec Dolnego Śląska przyznał się do zbrodni, jaką popełnił w jednym z mieszkań w powiecie wałbrzyskim. Mundurowi skontaktowali się z dolnośląską policją i przekazali wszystkie szczegóły, które zdołali ustalić. Tamtejsi stróże prawa pojechali do wskazanego mieszkania i potwierdzili przekazaną im informację. Po wejściu do środka znaleźli ciało 49-letniego mężczyzny.

Mundurowi z Pyskowic zabezpieczyli szereg dowodów, które jeszcze tego samego dnia, wraz z zatrzymanym, przekazali konwojowi z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Zgromadzony materiał pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu zabójstwa. Za tę zbrodnię 37-latkowi może grozić kara nawet dożywotniego więzienia.Mężczyzna został dzisiaj doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close