RegionWiadomość dnia

Morderstwo noworodka w Będzinie! Jak doszło do tej zbrodni? [NOWE FAKTY]

Śmiercią noworodka wstrząśnięty jest cały Będzin! Policja i śledczy wciąż ustalają, jak doszło do odrażającej zbrodni! O zamordowanie noworodka oskarżona jest bowiem 18-letnia matka dziecka!

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


18-latka z powiatu będzińskiego została zatrzymana pod zarzutem zabójstwa swojego nowo narodzonego dziecka.

-Do tego zdarzenia doszło w miniony wtorek w godzinach rannych. Wiemy, że kobieta przyszła do pracy. Ta akcja porodowa zaczęła się w godzinach rannych właśnie. Kobieta poszła do łazienki, tam urodziła dziecko. Wiemy, że została odnaleziona przez inne pracownice firmy, które powiadomiły pogotowie ratunkowe. Następnie informacja dotarła do nas, do policji będzińskiej. Na miejscu, w toalecie znaleźliśmy właśnie ciało noworodkamówi kom. Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci dziecka było uduszenie. Najprawdopodobniej po porodzie zostało ono zawinięte przez kobietę w foliowy worek. 18-latka została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Na wysokość ewentualnej kary będą miały wpływ ustalenia dotyczące poczytalności kobiety w chwili zdarzenia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Cyber Monday 2019, czyli kolejna wielka szansa dla łowców obniżek

Zwłoki 10-latka w hostelu. Zatrzymano matkę chłopca

Karminadle, francki i kreple – Biedronka z nową ofertą dla Ślązaków

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close