RegionWiadomość dnia

Na drogach świąteczne pustki, ale policji mnóstwo! Yanosik ostrzega non stop!

Trwa świąteczna akcja policji na drogach. Wedlu statystyk aplikacji Yanosik drogówkę można spotkać najczęściej właśnie na drogach województwa śląskiego. Średnio na 1 km drogi krajowej w naszym województwie przypada aż 20 zgłoszeń o patrolu policji.

 

Przyzwyczailiśmy Was do treści pełnych humoru. Tym razem ostatnie wydarzenia nam na to nie pozwalają. ZOBACZCIE co stało się w ostatnim tygodniu oraz to, co powinien wiedzieć każdy mieszkaniec naszego regionu.

TOP 5 SILESIA FLESZ

 

Najbardziej kontrolowaną w Polsce drogą jest krajowa „jedynka”. Drugie miejsce zajmuje droga krajowa numer 86. Bardzo dużo kontroli jest tez na Wiślance. Najczęściej radiowozy kierowcy mogą spotkać w okolicach Katowic, Żor, Goczałkowic Zdroju i Częstochowy. Dzięki wzmożonym kontrolom na drogach ma być bezpieczniej.

Na razie policyjne statystki są optymistyczne. Od 21 grudnia w województwie śląskim doszło do 63 kolizji i dwóch wypadków. Obyło się bez ofiar śmiertelnych, dwie osoby zostały ranne. Policyjna akcja trwa jednak nadal. Będzie prowadzona do czwartku, do godzin porannych.
(Łukasz Kądziołka)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Na drogach świąteczne pustki, ale policji mnóstwo! Yanosik ostrzega non stop!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close