Kultura i rozrywkaRegionWiadomość dnia

Na razie dla branży to delikatnie mówiąc – kpina. Festiwale wracają, ale z limitem 250 osób

Wracają koncerty na otwartym powietrzu. Od 4 czerwca możliwe będzie organizowanie ich z udziałem publiczności, choć z limitem do 250 osób. Wiadomo już, że w wakacje odbędą się znane na Śląsku festiwale. W Mysłowicach, w tym kościele ewangelickim odbędzie się kolejna edycja AlterFestu.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– AlterFest planowo ma się odbyć 23 i 24 lipca. I tego terminu się kurczowo trzymamy i absolutnie go nie puścimy. A jeśli chodzi o to, kto i co pojawi się na AlterFeście, to znowu będziemy mogli usłyszeć najważniejszych przedstawicieli polskiej muzyki alternatywnej: zespół Kamp!, Paulinę Przybysz, zespół WaluśKraksaKryzys, czy też grupę Bluszcz – mówi Łukasz Prajer, festiwal AlterFest Mysłowice.

Do swojej imprezy szykują się także organizatorzy Tauron Nowa Muzyka. Wśród tegorocznych artystów są między innymi: GusGus czy Syny.

Wracają koncerty na otwartym powietrzu. Od 4 czerwca możliwe będzie organizowanie ich z udziałem publiczności, choć z limitem do 250 osób
Wracają koncerty na otwartym powietrzu. Od 4 czerwca możliwe będzie organizowanie ich z udziałem publiczności, choć z limitem do 250 osób

– My tak naprawdę będziemy wiedzieli dla ilu osób ten festiwal organizujemy, ile scen, to myślę, że będziemy wiedzieli pod koniec czerwca. Ale festiwal się odbędzie w ostatni weekend lipca, tak jak zawsze cztery dni – mówi Adam Godziek, festiwal Tauron Nowa Muzyka.

Niektóre festiwale przenoszone są z kolei na przyszły rok. Tak jest między innymi w przypadku gdyńskiego Open’er Festival.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

7 czerwca ruszają szczepienia dzieci 12-15 lat. Pytanie, ilu rodziców się na szczepienie zgodzi [WIDEO]

To już koniec szpitala tymczasowego w Katowicach. W MCK rozpoczął się demontaż covidowej placówki

18. Bieg po Nowe Życie otwiera lato. Warto było czekać!/

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close