AlarmKrajRegion

Namówił kobietę do zamordowania 4 noworodków? Nowe fakty w sprawie śmierci dzieci z Ciecierzyna!

36-letni Dawid W., partner 27-letniej Aleksandry J. z Ciecierzyna, która miała zabić czwórkę swoich nowo narodzonych dzieci, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące i usłyszał już zarzuty. Prokuratura zarzuca mu tzw. pomocnictwo w zabójstwie wobec czwórki dzieci. Dawid W. według prokuratury miał wywierać presję psychiczną na matce dzieci.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Smog, Horror, Ojczyzna i kontener za dwa melony!

-Zarzut ten sprowadza się do wywierania presji psychicznej na matce dzieci, która polegała na oczekiwaniu, że dalszych kolejnych dzieci z tego związku nie będzie. Partner w ten sposób akceptował jednocześnie fakt ukrywania ciąży przez matkę przed otoczeniem – mówi Stanisław Bar, Prokuratura Okręgowa w Opolu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Makabra! Matka zamordowała czwórkę własnych dzieci? Jedno z nich miała zakopać po porodzie w reklamówce!

Matka zamordowała czwórkę swoich dzieci? Policja rozkopuje ziemię! [WIDEO]

Prokuratura Okręgowa w Opolu potwierdziła już oficjalnie, że na posesji w Ciecierzynie znaleziono zwłoki czwórki dzieci.

 

Troje z nich było umieszczonych w workach foliowych i ukrytych w nieużywanym piecu. Natomiast szczątki czwartego znaleziono zakopane pod drzewem.
(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close