RegionŚwiatWiadomość dnia

Nastolatkowie nie będą już mogli zmieniać płci. Zmiana prawa to wykluczy

Na Wyspach Brytyjskich wycofują się ze zbyt daleko posuniętych eksperymentów społecznych, pod dyktando mniejszości transgenderowych. Dotychczas politycy, będący pod wpływem ideologii gender oraz lobby mniejszościowego, pozwalali na zmianę płci nawet nieletnim.

 

 

Szturm na parki! W samoprzylepnych maseczkach!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak informuje portal CODZIENNA.NET, minister ds. równości Liz Truss zapowiedziała, że rządowa reforma brytyjskiego prawa, które pozwala zmieniać płeć prawną, zostanie przeprowadzona jeszcze tego lata. „Wierzę, że dorośli powinni mieć swobodę prowadzenia swojego życia tak, jak uznają to za stosowne, ale uważam, że w czasie, gdy kształtują się jeszcze zdolności decyzyjne człowieka, należy chronić go przed podejmowaniem nieodwracalnych decyzji, których potem może żałować” – powiedziała minister.

Brytyjskie organizacje pro-life z zadowoleniem przyjęły stanowisko rządu. Uważają, że należy iść dalej i chronić młodzież także przed szkodliwą propagandą LGBT. Więcej do powiedzenia powinni mieć rodzice i to im należy przywrócić prawo do decydowania, czy ich dzieci będą uczestniczyć w obowiązkowych obecnie zajęciach z edukacji seksualnej, przesyconych ideologią LGBT. Zagubieni emocjonalnie młodzi ludzie zmieniają często płeć pod wpływem natłoku szkodliwych informacji. Z takiej decyzji nie można się potem wycofać, przez co wielu płaci wysoką cenę.

Prawo powinno lepiej chronić obywateli – uważają aktywiści. – Wielu ludzi żałuje decyzji, które podjęli pod wpływem propagandy, a które wywołały nieodwracalne zmiany w ich ciałach. W przypadku osób z problemami psychologicznymi dotyczącymi ich tożsamości seksualnej, należy przede wszystkim kłaść nacisk na pomoc takim osobom w powrocie do pełnej akceptacji płci biologicznejpodkreśla dr Tom Rogers, brytyjski działacz pro-life, kierownik ds. edukacji w Society for the Protection of Unborn Children (SPUC).

 

źródło: codzienna.net/vaticannews.va

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest prośba do premiera o zwiększenie limitu wiernych w kościołach

Uber za darmo dla lekarzy! Jak działa Uber Medics?

Koronawirus na Śląsku: 3-letnie dziecko z Zabrza z koronawirusem!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close