KrajRegion

Nie ma już wolnych terminów na szczepienia przeciwko Covid-19

Dzisiaj rozpoczynają się szczepienia przeciw Covid-19 seniorów powyżej 70. roku życia. Ci, którzy nie zdążyli się zarejestrować, muszą uzbroić się w cierpliwość.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

„Nie mamy wolnych terminów” – stwierdził otwarcie szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. „Mamy ponad 3 mln zajętych terminów – zarejestrowanych lub w trakcie szczepienia” – dodał. Zapewnił, że nie wynika to z problemów systemu, ale z braku szczepionek.

Wciąż działa też infolinia 989, na którą może zadzwonić każdy senior i mimo że nie ma dzisiaj terminów do zarejestrowania się w konkretnych miejscach na szczepienie, to dzwoniący może zostawić swoje dane kontaktowe. „I jak się tylko w Polsce pojawią szczepionki, otrzyma informację zwrotną i zostanie umówiony na konkretny termin” – zapewnił Dworczyk.

Dodał, że chęć zaszczepienia się można zgłaszać również wysyłając sms na numer 664 908 556 lub zarejestrować się za pośrednictwem gov.pl/szczepimysie.

Źródło: RMF24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Znowu brakuje na Śląsku osocza ozdrowieńców!

Śnieg nadciąga do Polski! Temperatury nadal dodatnie. Sprawdź prognozę pogody

Kiedy przypadają niedziele handlowe w 2021 roku? Będzie ich tylko siedem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close