RegionWiadomość dnia

Niefart sezonu! Kierowca z dwoma promilami wjechał w tył radiowozu!

Wypadki i kolizje z udziałem mocno pijanych kierowców to niestety codzienność. Ale i wśród tego gąszczy zdarzeń są i niecodzienne! W Pawłowicach pijany kierowca wjechał w inny samochód. „Wytrzeźwiał” w sekundę, kiedy uzmysłowił sobie, że zaparkował w tylnym zderzaku policyjnego radiowozu!

 

 

Puma grasuje po Śląsku! Wielkie poszukiwania w TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Po północy na ul. Zjednoczenia w Pawłowicach, w tył radiowozu mundurowych z Pawłowic uderzył inny samochód. W pierwszej kolejności policjanci chcieli się upewnić, czy nikomu nic się nie stało i jaka była przyczyna tej stłuczki. Niestety, kierowca Citroena widząc, w jaki pojazd uderzył, zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli w pościg. Był on bardzo krótki, bo już na ul. Wodzisławskiej 38- latek ponownie stracił panowanie nad swoim Citroenem i uderzył w latarnię. Jak się okazało, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu. Teraz przyjdzie ponieść mu konsekwencje prawne i finansowe swojego nagannego zachowania na drodze. A ta może być spora.

-Przypominamy, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje nawet 2 lata więzienia. Natomiast za niedostosowanie się do polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego, ta kara może być wyższa, bo nawet do 5 lat pozbawienia wolności – mówią policjanci i apelują po raz kolejny o rozwagę na drodze.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiana czasu 2019: Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy?

Kompromitacja czy rekord? Jaka będzie frekwencja na Wybory 2019?

Smród nie do wytrzymania! Tajemniczy wyciek w Gliwicach [WIDEO]

źródło: KWP Katowice
red: W.Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close