AlarmRegion

Nielegalne wysypisko w Radzionkowie: ciężarówki chciały wysypać odpady

Na pograniczu Bytomia i Radzionkowa w okolicach ul. Objazdowej udaremniono nielegalne wysypanie odpadów z dwóch ciężarówek. Na miejsce wezwani zostali policjanci, a także służby miejskie, które zabezpieczyły teren. O sprawie powiadomiony został również Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Arni pokazał w Katowicach kaloryfer, a urzędnicy rachunki za śmieci!

Pracownicy Biura Bezpieczeństwa Miasta Urzędu Miejskiego w Bytomiu odebrali anonimowe zgłoszenie o próbie nielegalnego pozbycia się śmieci na granicy Bytomia i Radzionkowa. Powiadomiono policję, służby miejskie oraz władze Bytomia.

Na miejscu okazało się, że posesja, gdzie próbowano wysypać odpady leży w granicach Radzionkowa. Próbą nielegalnego pozbycia się odpadów przy ul. Objazdowej zajmują się teraz policjanci z Radzionkowa, a o sprawie został również powiadomiony Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close