RegionZdrowie

Niezwykły kiermasz w Świętochłowicach. To pomoc dla chorego Szczepana [WIDEO]

Niezwykły kiermasz zorganizowano dzisiaj w Świętochłowicach przy ulicy Katowickiej. Przyświeca mu ważny cel – dochód z niego ma zostać przeznaczony na pomoc dla chorego Szczepana Kachnica.

 

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-22 grudnia kończy 30 lat. Mija już trzeci rok, jak stał się osobą niepełnosprawną. Wcześniej był młodym, pełnym pasji mężczyzną. Chciał budować dom, był basistą, ćwiczył boks, był taki jak my. Na skutek nieszczęśliwego zdarzenia miał udar, lekarze go zbagatelizowali. Leżał kilkanaście godzin bez pomocy – mówi Olga Kaczmarek, Fundacja Pomóc Więcej.

Dziś kontakt ze światem utrzymuje za pomocą oczu. Pomóc może mu rehabilitacja, na którą pieniądze na kiermaszu zbierane będą jeszcze przez kolejne dwa dni.

Niezwykły kiermasz w Świętochłowicach. To pomoc dla chorego Szczepana. Patronat nad imprezą objęła TV Silesia
Niezwykły kiermasz w Świętochłowicach. To pomoc dla chorego Szczepana. Patronat nad imprezą objęła TV Silesia

-Wszyscy którzy się włączyli to ludzie dobrej woli. To są i wolontariusze i ludzie, którzy napisali do Fundacji że chcą oddać cegiełkę dla Szczepana. Wszystko jest spieniężone i wrzucane do puszek – mówi Elwira Zielińska, Fundacja Pomóc Więcej.

Na miejscu można zakupić ręcznie zrobione świąteczne ozdoby – większość z nich to dzieła mieszkańców Świętochłowic. Patronat nad imprezą objęła TV Silesia.

 

autor: Monika Herman

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok i niedowierzanie! 27-latek oskarżony o brutalne zgwałcenie własnej matki!

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

Kierowca Porsche, który uderzył kobietę w twarz na pasach ma trafić do więzienia!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close