KrajRegion

Ojciec i syn utonęli w Rozewiu koło Władysławowa. Przyjechali nad Bałtyk ze Śląska [FOTO]

Tragedia nad Bałtykiem. W Rozewiu utonęli ojciec i syn. 50 i 22-latek przyjechali nad morze z Częstochowy.

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Dyżurny Komisariatu Policji we Władysławowie otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzn, którzy nie powrócili z kąpieli w morzu, w Rozewiu. Oficer dyżurny natychmiast na miejsce skierował patrol policji. Mundurowi będąc na miejscu ustalili, że 50-letni i 22-letni mieszkańcy województwa Śląskiego, weszli do morza i zniknęli pod falą. Policjanci niezwłocznie podjęli akcję poszukiwawczą, w której wzięli udział także strażacy JGR z Pucka, OSP z Chłapowa, JGR z Gdańska – sekcja ratownicza, ratownicy SAR, WOPR, statek ratowniczy Bryza, oraz śmigłowiec Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.

W trakcie działań odnaleziono mężczyznę. Mimo reanimacji nie udało się uratować 50-latka. Teraz tą sprawą zajmą się śledczy. O wiele dłużej poszukiwano 22-letniego mężczyzny. Niestety – tu także poszukiwania mają tragiczny finał.

Policja po raz kolejny apeluje o ostrożność! -Pamiętajmy, że nad Morzem Bałtyckim bardzo zdradliwe i szczególnie niebezpieczne są tak zwane prądy wsteczne i wysokie fale, które w wielu przypadkach prowadzą do tragedii. Nigdy nie lekceważmy czerwonej flagi! Nie zapominajmy, że czerwona flaga jak i niebezpieczne prądy, występują na całej długości plaż, nie tylko na oznaczonych kąpieliskach strzeżonych – przestrzegają policjanci.

 

źródło: Policja w Pucku
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Znane są wyjaśnienia kierowcy autobusu, który śmiertelnie potrącił 19-latkę w Katowicach [WIDEO]

Koronawirus w Polsce: Po weekendzie mniej nowych zakażeń

Od dziś zmiana w dowodach osobistych. Konieczna osobista wizyta w urzędzie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close