KrajRegion

OLESNO: Parada Gwiazd Telewizji TVS! 3 marca [KTO ZAGRA?]

Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS odwiedzi Olesno 3 marca. Zobacz, jakich gwiazd szlagierowych posłuchamy tego wieczora.

 

Gotowi na Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS? Szlagier Show odwiedzi Olesno już 3 marca (niedziela). Przekonaj się sam, jakie szlagierowe gwiazdy pojawią się na scenie i poznaj szczegóły wydarzenia!

 

Parada Gwiazd Telewizji TVS

Szlagier Show to wyjątkowa okazja do spotkania się i wspólnej biesiady fanów i widzów TVS, a także sympatyków szlagierowej muzyki. Kolejny przystanek na muzycznej trasie Parady Gwiazd Telewizji TVS to Olesno.

Koncert odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie (ul. Wielki Przedmieście 31). Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

Kto zagra?

Na scenie – jak zawsze – znane i lubiane gwiazdy Telewizji TVS! Tym razem na scenie zobaczymy:

Metrum Reni & Marco

Brygida i Robert Łukowski

Duo Fenix

Sonitus

Ponadto imprezę poprowadzi show-man, którego znacie ze „Szlagierowej Listy” – Eugeniusz „Geno” Witek! Gwarantujemy najlepszą muzykę i niezapomnianą zabawę.

 

Bilety

Nie przegap tej okazji i weź udział w Koncercie Parada Gwiazd Telewizji TVS w Oleśnie! Kup bilety już dziś. Bilety dostępne są w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury Olesno oraz na stronie Kup Bilecik.

KUP BILET!

Organizatorem koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS jest Wydawnictwo i Studio Nagrań TVS.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Wydawnictwa i Studia Nagrań TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Studia Nagrań i Wydawnictwo TVS

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

NYSA: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! 2 marca

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close