AlarmRegion

Olsztyn: groźny wypadek w jaskini! 21-latka spadła podczas zjazdu na linie

21-latka spadła podczas zjeżdżania na linie do wnętrza jaskini Studnisko w Sokolich Górach koło Olsztyna. Spadając uderzyła o będącego pod nią 64-latka. Oboje byli przytomni. Z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali.

 

ZOBACZCIE RÓWNIEŻ: W woj.śląskim rosną i owocują banany! Wyrosły na ogródkach działkowych

Do zdarzenia doszło wczoraj, 23.09, rano w jaskini Studnisko w Sokolich Górach koło Olsztyna. Jak wstępnie ustalili policjanci, troje turystów zamierzało wejść do wnętrza jaskini. Jako pierwszy zjeżdżał w dół na linie 64-latek, po nim natomiast 21-latka.

CZYTAJ TAKŻE:

Bilet miesięczny Kolei Śląskich za złotówkę. Kto go może kupić?

W pewnym momencie kobieta spadła z dół, zahaczając o będącego niżej mężczyznę. Kiedy trzeci z turystów opuścił się na dół i zorientował, że jego znajomi są poszkodowani, wydostał się na powierzchnię i powiadomił o wszystkim służby ratunkowe.

21-latka i 64-latek zostali wydobyci z jaskini przez ratowników GOPR. Oboje przetransportowani zostali do szpitali: kobieta śmigłowcem, a mężczyzna karetką.

ZOBACZ TAKŻE SPOT SILESIA FLESZ:

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close