RegionWiadomość dnia

Oszukiwał ludzi sprzedając… golarki. 660 zarzutów dla mieszkańca Siemianowic

23-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich oszukiwał sprzedając w internecie podrobione wkłady do golarek. Mężczyzna usłyszał 660 zarzutów, sprawa trafiła już do sądu.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą od kwietnia ubiegłego roku skrupulatnie zbierali materiał dowodowy w sprawie zgłoszenia dotyczącego sprzedaży w internecie podrobionych produktów. W wyniku ich żmudnej pracy 23-letni oszust usłyszał zarzut obejmujący 660 czynów z zakresu popełnionych oszustw i naruszeń praw własności przemysłowej.

W wyniku prowadzonego przez podejrzanego procederu siemianowiccy śledczy ustalili, że zostało oszukanych 330 osób z terenu całej Polski. Konieczne było korzystanie z pomocy innych jednostek, aby dotrzeć do osób pokrzywdzonych. Całe postępowanie trwało kilkanaście miesięcy i zakończyło się sporządzeniem aktu oskarżenia przeciwko 23-latkowi. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pogoria III oficjalnie otwarta. Sezon na kultowym kąpielisku właśnie ruszył [WIDEO]

Ogromny mural w Siemianowicach Śląskich gotowy. Takiego na Śląsku jeszcze nie było! [WIDEO]

Polski Ład zaorze polskie samorządy? „Może być tak, że zabraknie na remont chodnika” [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close