Region

Otwarcie Parku Aktywności w Pszczynie. Dla uczestników zaplanowano wiele atrakcji

W piątek, 25 czerwca otwarty zostanie Park Aktywności przy ulicy Bramkowej w Pszczynie. Tym samym na mapie miasta pojawi się nowe, wspaniałe, pełne atrakcji miejsce, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Park Aktywności powstał w miejscu starych nieużytków. Znajduje się około 100 metrów od pszczyńskiego rynku. W pięknie położonym punkcie, otoczonym wysokimi drzewami znajdą się między innymi: wodny plac zabaw, fontanna w kształcie kuli ziemskiej, huśtawki, zjeżdżalnie, mała ścianka wspinaczkowa, tyrolka, siłownia zewnętrzna, tężnia, rolkostrada. Jest też dużo ławek i dodatkowe miejsca, gdzie można będzie mile spędzić czas i odpocząć!

Zapraszam już od piątku do Parku Aktywności w Pszczynie. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, dorosłych i seniorów. Każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie – mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol. Dodaje, że takiego miejsca w naszym mieście brakowało. – Wielokrotnie docierały do mnie sygnały o stworzenie takiego miejsca w centrum miasta, gdzie będzie można odpocząć. Koniec roku szkolnego, a tym samym początek wakacji to idealny moment na uruchomienie tego obiektu.

Park Aktywności zostanie otwarty o godzinie 12.00. W dniu otwarcia nie zabraknie dodatkowych animacji przygotowanych przez Urząd Miejski, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

UWAGA kierowcy! Duże zmiany w Katowicach na węźle Giszowiec już od 22 czerwca!

Strażacy walczyli z ogniem, dymem i ogromnym upałem. POTĘŻNY pożar w Chorzowie ugaszony [WIDEO]

Coraz więcej utonięć. Wyjątkowo tragiczny początek sezonu nad wodą

 

źr. UM Pszczyna

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close