KrajRegion

Pacjenci wracają do szpitala w Raciborzu. W tej chwili działają tam dwie izby przyjęć

1 październiku szpital w Raciborzu zacznie przyjmować pacjentów niecovidowych. Placówka została skreślona z listy jednoimiennych szpitali zakaźnych, ale wciąż pomocy będą mogli tam szukać pacjenci zakażeni koronawirusem.

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

W raciborskim szpitalu wracają planowane zabiegi. Pacjenci  przyjmowani będą na oddział po uzyskaniu negatywnego wyniku testu na Covid-19.

Zabiegi planowane wracają na chirurgii ogólnej, ortopedii, otolaryngologii, okulistyce, ginekologii, położnictwie z neonatologią i anestezjologii intensywną terapią.

W najbliższym czasie dyrekcja szpitala chce przenieść z powrotem na obszar szpitala chemioterapię, która aktualnie znajduje się przy ulicy Sienkiewicza.

Szpital w Raciborzu nadal będzie udzielał pomocy pacjentom z Covid-19, dlatego tez trzeba było podzielić placówkę na dwie części.

W tej chwili działają tam dwie izby przyjęć – dla pacjentów zakażonych i nie zakażonych. Wejście do części „czystej” znajduje się na podjeździe do izby przyjęć, na okulistykę od strony hotelu.

Źródło: radio90.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wracają maseczki! Będą nowe obostrzenia w związku z koronawirusem!

Będzie rekonstrukcja rządu! Jest dużo zmian i nowe twarze

Szpitale w woj.śląskim już nie jednoimienne. 450 łóżek zostaje specjalnie na COVID

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close