Oglądaj w TVSRegion

Perły Śląska: Mirek Szołtysek odwiedzi gołębiorzy

Perły Śląska. Jedną z najbardziej znanych tradycji na Śląsku jest hodowla gołębi. To właśnie o niej opowie Mirosław Szołtysek w kolejnym wydaniu programu. Premiera już w nadchodzącą sobotę o 17:15.

 

 

Historia hodowli gołębi w Polsce jest długa. Na Śląsku gołymbiorze to ludzie, którzy dbają o tradycję i zdobywają wyróżnienia w krajowych konkursach. Jednym z nich jest Józef Biskup z Hodowli Biskup, wielokrotny mistrz w sporcie gołębiarskim. Czy wiedzieliście, że do ich grona należy również prowadzący program „Perły Śląska” Mirosław Szołtysek? – Odcinek dotyczący hodowli gołębi pocztowych będzie dla mnie bardzo ważny. Sam je hoduję, mam około czterdziestu sztuk – zdradził w ostatnim czasie w wywiadzie dla tvs.pl.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku i na Instagramie!

Facebook Instagram

Oglądajcie „Perły Śląska” w sobotę (11 lipca) o godzinie 17:15 w Telewizji TVS.

Mirek Szołtysek i Józef Biskup
Mirek Szołtysek i Józef Biskup
Mirek Szołtysek
Mirek Szołtysek
Józef Biskup
Józef Biskup

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

„Perły Śląska” nowością w TVS. Prowadzącym Mirosław Szołtysek. „Chcę pokazać jak wspaniały i bogaty w tradycję jest Śląsk”

CZYTAJ TAKŻE:

O kulturze i nie tylko. „Perły Śląska” nowością w TVS. Prowadzącym Mirosław Szołtysek

Sara Kalisz

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close