RegionSport

Piast Gliwice ma już plan. Klub opublikował plan przygotowań do sezonu 2021/2022

Piast Gliwice już przebolał stratę europejskich pucharów w ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy, bo porażka 2-3 z Wisła Kraków kosztowała gliwiczan spadek na 6. miejsce. Ale gliwiczanie głowami są już w nowym sezonie. Składu jeszcze nie znają nawet działacze, ale już wiadomo jak Piast będzie się przygotowywał do sezonu 2021/20-2022

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

 

Po niedzielnym meczu z Wisłą Kraków zawodnicy Piasta Gliwice udali się na zasłużone urlopy. Niebiesko-Czerwoni wrócą do treningów 15 czerwca i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Przed wznowieniem rozgrywek podopieczni Waldemara Fornalika pojadą na zgrupowanie do Arłamowa oraz rozegrają cztery spotkania sparingowe.

 

W pierwszych dniach po powrocie do zajęć, Niebiesko-Czerwoni będą trenować na własnych obiektach oraz przejdą tradycyjne badania szybkościowe oraz wydolnościowe. Pierwszy sparing zawodnicy Piasta rozegrają jeszcze przed wyjazdem na obóz, czyli dokładnie 25 czerwca. Rywalem gliwiczan będzie MFK Frydek-Mistek.

Następnie podopieczni Waldemara Fornalika pojadą na zgrupowanie, które potrwa od 28 czerwca do 7 lipca. W Arłamowie Niebiesko-Czerwoni mają zaplanowane gry kontrolne z Sandecją Nowy Sącz oraz Puszczą Niepołomice. Po powrocie z obozu zawodników Piasta czeka jeszcze jeden sparing. Rywal zostanie podany w późniejszym terminie.

 

Plan przygotowań Piasta do sezonu 2021/22:
15.06 – powrót do treningów
25.06 – mecz sparingowy: MFK Frydek-Mistek
28.06 – wyjazd na zgrupowanie
03.07 – mecz sparingowy: Sandecja Nowy Sącz
07.07 – mecz sparingowy: Puszcza Niepołomice
07.07 – koniec zgrupowania
17.07 – mecz sparingowy

 

źródło: Biuro Prasowe GKS Piast Gliwice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PRZECZYTAJCIE TO i dwa razy się zastanówcie, zanim wrzucicie zdjęcie dziecka do sieci!

Luzowanie obostrzeń? OK, ale zasad trzeba przestrzegać. Śląska Policja zapowiada częstsze kontrole

Zatopione ulice i posesje, boisko, które spłynęło z wodą. Śląsk liczy straty po ogromnych burzach [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close