Oglądaj w TVSRegion

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty – bez stresu i strachu! [PORANEK SILESIA]

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty powinna wywoływać u pociechy jak najmniej stresu i strachu. Jak się do niej przygotować, by oszczędzić nerwów sobie i dziecku?

 

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty to niewątpliwie nie tylko stres malucha, ale też rodzica. Jak przygotować się do tej wizyty, by nie spowodowała ona u dziecka niechęci i strachu na myśl o kolejnych odwiedzinach gabinetu stomatologicznego? Sprawdzimy to w programie „Poranek Silesia” w poniedziałek 17 lutego.

Oglądaj „Poranek Silesia” od poniedziałku do czwartku od 8:00 w TVS – z nami poranek będzie o niebo lepszy!

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty

Warto zadbać o to, by pierwszy kontakt dziecka ze stomatologiem był dla niego jak najmniej stresujący. Nieprzyjemna pierwsza wizyta u dentysty bardzo często jest równoznaczna z tym, że pociecha zacznie unikać gabinetu stomatologicznego jak ognia. Natomiast udane pierwsze spotkanie oszczędzi w przyszłości stresu i strachu nie tylko dziecku, ale i rodzicom.

Jak przygotować się do takiej wizyty? Co powiedzieć dziecku, by zrozumiało, co go czeka i nie bało się wizyty? Na te i wiele innych pytań odpowie w studio TVS gość programu – Marcin Branny, stomatolog.

 

Gotowanie na ekranie

Zasięgnij kulinarnych inspiracji prosto od mistrza w swoim fachu – Jarosława Śliwki. Codziennie od poniedziałku do czwartku w „Poranku Silesia” przedstawiamy propozycje naszych gości na smaczne i zdrowe śniadania. Co przygotuje dla widzów TVS szef kuchni Jarek Śliwka? Oglądajcie „Poranek Silesia”, by się przekonać!

 

Co jeszcze w programie?

Sylwester Targosz-Szalonek, śpiewak operowy doskonale znany widzom TVS z licznych koncertów, wraz z Wiesławem Ochmanem przybliżą widzom programu szczegóły zbliżającego się 3 Śląskiego Festiwalu Operetki.

Maria Anna Macura, autorka książki „Nagrastory”, opowie o swoich inspiracjach przy tworzeniu nowej książki – a właściwie największej inspiracji, jaką był jej partner Stefan Kudelski.

 

Budź się razem z programem „Poranek Silesia” – do zobaczenia już 17 lutego o 8:00 w TVS!

 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SKANDAL! Ksiądz pobity przed mszą świętą! Parafia wydała OŚWIADCZENIE

https://tvs.pl/informacje/naprzod-janow-na-finansowym-dnie-klub-usunieto-z-polskiej-hokej-ligi/

Pieniądze lub butelka wódki. Korupcja w katowickiej straży miejskiej

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku i na Instagramie!

Facebook Instagram

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close