AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Bezdomna, która zaatakowała i uderzyła kamieniem 6-letnie dziecko zatrzymana!

Śląska policja poinformowała o zatrzymaniu bezdomnej kobiety, która od 13 lipca poszukiwana była po tym, jak zaatakowała 6-letnie dziecko! Uderzone kamieniem w głowę, przeszło operację w katowickim szpitalu.

 

 

Czytaj także: Tajemniczy i superszybki samolot nad Śląskiem! Co to takiego?

Od 13 lipca, policjanci z KMP Jaworzno poszukiwali bezdomnej kobiety, która zaatakowała 6-letnie dziecko. Dziewczynka, zaatakowana przez bezdomną kamieniem i uderzona w głowę – trafiła w ciężkim stanie do szpitala w Katowicach – Ligocie. Dziecko miało pęknięcie czaszki oraz krwiaka, przeszło już operację.

Policja opublikowała zdjęcia bezdomnej kobiety. To 46-letnia Klaudia S. Apel w mediach odniósł skutek. We wtorek, 14 lipca policja poinformowała o zatrzymaniu poszukiwanej kobiety.

Dzięki przypadkowemu świadkowi, który rozpoznał ze zdjęcia zamieszczonego na profilach społecznościowych Śląskiej…

Opublikowany przez Policja Śląska Wtorek, 14 lipca 2020

Bezdomnej bez ustanku poszukiwano od czasu, kiedy zaatakowała dziecko. Patrole policyjne namierzyły ją w Chrzanowie. Tutak także policjanci zatrzymali ją we wtorek, 14 lipca około 15.00.

-Dzięki przypadkowemu świadkowi, który rozpoznał ze zdjęcia zamieszczonego na profilach społecznościowych Śląskiej Policji poszukiwaną kobietę, 46-latka, podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka w Jaworznie została zatrzymana. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Dziewczynka trafiła do szpitala w Katowicach-Ligocie, gdzie przeszła operacje. Bardzo dziękujemy za pomoc!piszą na facebooku śląscy policjanci.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: KWP Katowice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

100% głosów policzone. Słupek Dudy mniejszy, ale reelekcja niezagrożona [WIDEO] PKW podała oficjalne wyniki wyborów

Kochają się, a mogą patrzeć na siebie przez kraty! Puma Kamila Stanka trafiła do ZOO w Chorzowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

3 osoby utonęły jednego dnia w Nakło-Chechło. Czy do tej tragedii musiało dojść? [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close