AlarmKrajRegion

PILNE!!! Dawid Kostempski wyrzucony z Platformy Obywatelskiej!

To informacja z ostatniej chwili! Jak przekazał nam wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka – podczas dzisiejszego zebrania Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, podjęto decyzję, że Dawid Kostempski zostaje wyrzucony z PO.

 

 

Od wyborów dzieli nas przerwa jak między jedynkami Karolaka 🙂

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

O usunięciu Dawida Kostempskiego z Platformy Obywatelskiej mówiło się od kilku dni. Serwis informacyjny Telewizji TVS Silesia Flesz ujawnił, że Dawid Kostempski zbiera podpisy na listach poparcia, ale z dość dziwną nazwą komitetu wyborczego.

Nazwa komitetu byłego prezydenta Świętochłowic – czyli „Koalicja Obywatelska Dawid Kostempski” jest bowiem bardzo podobna do nazwy komitetu jego partii – „KOALICJA OBYWATELSKA PO .N I ZIELONI”.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

POŻAR w kopalni KWK Knurów! Ewakuowano górników

W całej Polsce ogłoszono PIERWSZY STOPIEŃ ALARMOWY „ALFA”!

Proces kiboli Ruchu Chorzów przełożono na 11. września. Zobacz dlaczego!

Już kilka dni temu, jeszcze przed rejestracją komitetów, politycy PO mówili nam, że jeśli do rejestracji komitetu z tak brzmiącą nazwą dojdzie, to polityk zostanie z partii usunięty. Tak też się dziś stało. Jak przekazał nam w czwartek, 29 sierpnia Borys Budka, śląski poseł i wiceprzewodniczący PO, Dawid Kostempski decyzją władz partii został wyrzucony z PO. Niewykluczone, że będą także kolejne kroki ze strony struktur PO wobec byłego włodarza Świętochłowic, który w zbliżających się wyborach startuje do senatu.

 

O tym temacie informowaliśmy obszernie już wcześniej:

Dawid Kostempski w czwartek wyleci z Koalicji Obywatelskiej? Zarejestrował kontrowersyjny komitet wyborczy [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close