AlarmKrajRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Ministerstwo Zdrowia wydało KOMUNIKAT. Prawie 200 kolejnych przypadków!

Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat, w którym uzupełnia dane dotyczące zachorowań na koronawirusa. Okazuje się bowiem, że w poprzednim nie ujęto ponad 180 przypadków zakażeń koronawirusem!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: 5 tysięcy za wycieczkę do lasu, albo na myjnię! To nie żart!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-W uzupełnieniu do poprzedniego komunikatu przekazujemy najnowsze dane dotyczące Mazowsza: 182 przypadki potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Łączna liczba zakażonych koronawirusem to 4848 osób, w tym 129 przypadków śmiertelnych.

ℹ W uzupełnieniu do poprzedniego komunikatu przekazujemy najnowsze dane dotyczące Mazowsza:182 przypadki potwierdzone…

Opublikowany przez Ministerstwo Zdrowia Wtorek, 7 kwietnia 2020

Już wcześniej opublikowane dane były szokujące. Wg popołudniowego raportu, przybyło aż 18 ofiar śmiertelnych COVID-19! W sumie – 18 nowych przypadków zgonów i 134 przypadki zakażeń koronawirusem. To dane, jakie we wtorek, 7 kwietnia popołudniu opublikowało Ministerstwo Zdrowia. Teraz dochodzą 182 przypadki z woj.mazowieckiego. A więc w sumie – 316 nowych przypadków z dwóch komunikatów MZ

 

Potwierdzone przypadki dotyczą:

182 przypadki z woj.mazowieckiego
20 osób z woj. dolnośląskiego,
19 osób z woj. kujawsko-pomorskiego,
18 osób z woj. łódzkiego,
13 osób z woj. podlaskiego,
10 osób z woj. świętokrzyskiego,
9 osób z woj. zachodniopomorskiego,
9 osób z woj. podkarpackiego,
8 osób z woj. małopolskiego,
8 osób z woj. pomorskiego,
7 osób z woj. śląskiego,
6 osób z woj. opolskiego,
6 osób z woj. wielkopolskiego
1 osoby z woj. lubelskiego.

Niestety – drastycznie wzrósł bilans ofiar śmiertelnych COVID-19. Tylko we wtorek, 7 kwietnia odnotowano aż 18 zgonów osób zakażonych koronawirusem!

-Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 18 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 46-letni mężczyzna ze szpitala w Legnicy, 86-letnia kobieta, 75-letni mężczyzna, 85-letnia kobieta, 77-letnia kobieta ze szpitala w Raciborzu, 72-letni mężczyzna ze szpitala w Częstochowie, 64-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 82-letnia kobieta, 70-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta ze szpitala w Pleszewie, 81-letnia kobieta ze szpitala w Warszawie, 80-letni mężczyzna ze szpitala w Piasecznie, 81-letnia kobieta, 65-letni i 68-letni mężczyźni ze szpitala w Poznaniu, 72-letni mężczyzna i 38-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 61-letnia kobieta ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu – informuje Ministerstwo Zdrowia.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem w całej Polsce jest już 4848 osób. 129 osób zmarło. Po najnowszych danych, bilans zakażonych koronawirusem w województwie śląskim to już 601 osób, 32 osoby w województwie śląskim zmarły.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katowice: Wyszedł z dzieckiem na spacer. Policja wlepiła mu mandat! [WIDEO]

Nie dajcie się oszukiwać i nie kupujcie testów do samodzielnego wykonywania w domu

Zaskakujący gest więźniów – podziękowali medykom za ich trud w walce z koronawirusem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close