Region

PILNE: napastnicy weszli do sklepu i zaczęli strzelać! Nie żyje ponad 20 osób

Szokujące informacje napływają z Teksasu w USA. Uzbrojeni napastnicy otworzyli ogień w jednym z supermarketów w mieście El Paso. Dokładna liczba ofiar nie jest znana, zabitych może być nawet ponad 20 osób – informuje TVN24.

Krwawe porachunki kiboli Ruchu i Górnika? Atak maczetą w Świętochłowicach!

Do ataku doszło w sobotę w sklepie Cielo Vista. Burmistrz El Paso Dee Margo poinformował, że zatrzymano trzech podejrzanych o związek z atakiem. Według policji sytuacja jest rozwojowa. Na miejscu oprócz policji pracują teraz agenci FBI, służba celna, ochrona granicy i wojsko. Policja zaapelowała do mieszkańców, by ze względów bezpieczeństwa trzymali się z daleka od Cielo Vista.

Zdarzenie skomentował już prezydent USA Donald Trump, który napisał na Twitterze: „Okropne strzały w El Paso w Teksasie. Doniesienia są bardzo złe, wielu zabitych. Współpracujemy z krajowymi i lokalnymi władzami oraz organami ścigania. Rozmawiałem z gubernatorem, by zapewnić go o pełnym wsparciu rządu federalnego. Niech Bóg będzie z wami!”

Źródło: TVN24

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close