AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Tragedia w Katowicach! Mężczyzna wypadł z 18 piętra! [FOTO]

Koszmarna tragedia w Katowicach. Z jednego z wieżowców z centrum miasta, z wysokości 18. piętra wypadł mężczyzna! Zginął na miejscu.

 

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

O tragicznym zdarzeniu poinformował portal www.katowice24.info. W centrum Katowic z jednego z wieżowców z wysokości 18 piętra wypadł mężczyzna, ginąc na miejscu. Wszystko rozegrało się w piątek, 1 maja popołudniu.

Mężczyzna wypadł z okna tak zwanego „haperowca” przy ulicy Sokolskiej i spadł na jezdnię parkingu, zlokalizowanego tuż za budynkiem. Na miejsce wezwano od razu wszystkie służby. Niestety – na ratunek było za późno – mężczyzna w wyniku upadku z 18. piętra zginął.

Policja ustaliła już, że mężczyzna który wypadł z okna wieżowca w Katowicach to 38-latek. Na razie nie wiadomo w jaki sposób i dlaczego mężczyzna wypadł z 18. piętra wieżowca przy Sokolskiej w Katowicach. Przyczyny i okoliczności tragedii bada policja.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: www.katowice24.info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest prośba do premiera o zwiększenie limitu wiernych w kościołach

Uber za darmo dla lekarzy! Jak działa Uber Medics?

Koronawirus na Śląsku: 3-letnie dziecko z Zabrza z koronawirusem!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close