AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Wybuch gazu w Rudzie Śląskiej! Są ranni, trwa akcja!

Wybuch gazu w kamienicy w Rudzie Śląskiej. Gaz wybuchł w budynku przy ulicy Wolności. Są poszkodowani, na miejsce cały czas są ściągane kolejne służby, trwa akcja!

 

 

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

Wybuch gazu w Rudzie Śląskiej nastąpił w kamienicy przy ulicy Wolności 110. Zdarzenie potwierdza nam dyżurny stanowiska kierowania Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Śląskiego. -Mamy potwierdzony wybuch gazu w Rudzie Śląskiej przy Wolności 110. Na chwilę obecną są informacje o 2 osobach poszkodowanych, trwea akcja – dowiedzieliśmy się w CZK.

 

Wiadomo, że wybuchła najprawdopodobniej butla z gazem. Dwie osoby poszkodowane to wstępny bilans po wybuchu gazu w Rudzie Śląskiej. Na miejscu trwa akcja, jest straż pożarna, policja i pogotowie, są ściągane kolejne służby.

 

Wg najnowszych informacji, wybuch gazu w kamienicy w Rudzie Śląskiej spowodował pożar w mieszkaniach na parterze i 1. piętrze. Z ogniem walczą strażacy. Poszkodowane osoby trafiły już do szpitali w Rudzie Śląskiej i Siemianowicach Śląskich.

Wkrótce więcej informacji w tej sprawie.

 

autor: Wojciech Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close