KrajRegion

PILNE!!! Zakaz wychodzenia z domów od 25 marca w całej Polsce!!!

Rząd wprowadza nowe obostrzenia w walce z pandemią koronawirusa. Wprowadzony zostanie zakaz wychodzenia z domów bez wyraźnej życiowej potrzeby. Obostrzenia mają wejść w życie jutro, 25 marca.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Nie leczcie koronawirusa papierem toaletowym!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Rząd wprowadza kolejne obostrzenia w walce z pandemią koronawirusa. Od środy, 25 marca, zacznie obowiązywać zakaz wychodzenia z domu  z wyjątkiem spraw życiowo koniecznych: takich jak zakupy żywnościowe, wizyta w aptece czy wyjście do pracy.

Widzimy, że jest to niezbędne, by zapanować nad rozprzestrzenianiem się koronawirusa – powiedział premier Mateusz Morawiecki. – Będą to ograniczenia, które dotyczą każdego z nas, ale ta decyzja jest niezbędne – powiedział premier.

Cały czas obserwowany jest wzrost zachorowań w Polsce. – Zbliżamy się bardzo szybko to liczby 900 zakażonych – powiedział premier.

W kościołach: nie będzie mogło w nich przebywać więcej, niż siedem osób. W życie wejdą również kolejne ograniczenia w komunikacji miejskiej. –We wszystkich środkach transportu publicznego nie może być tłoku – wyjaśnił premier.

Aktualnie z powodu koronawirusa zmarło w Polsce 10 osób (dane na 24.03.2020 godzin. 13:00).

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus w Knurowie: są wyniki badań pracowników, którzy mieli kontakt z zakażoną lekarką

Dworzec widmo! Ludzi jest tak mało, że Koleje Śląskie postanowiły odwołać niektóre kursy

Sosnowiec: Podejrzana o zakażenie koronawirusem odmówiła leczenia na zakaźnym. Po pomoc chciała iść na SOR

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “PILNE!!! Zakaz wychodzenia z domów od 25 marca w całej Polsce!!!”

  1. dzisiaj wracając że zmiany nocnej widziałam więcej osób na przystankach autobusowych niż zwykle? Ciekawe kto i w jaki sposób bedzie to kontrolować?

  2. Jak ma być zakaz wychodzienia z domu, to zamknijcie wszystkie sklepy! Rozumien spożywkę i apteki, ale reszta po co? Nikomu nowe buty, komputer czy nowa szafa jest nie potrzebna aby przetrwać kryzys.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close