AlarmRegion

PILNE!!! Zwłoki noworodka znaleziono w Gliwicach!

Ta informacja przeszła przez Gliwice lotem błyskawicy! W Gliwicach znaleziono zwłoki noworodka! Ciało dziecka znaleziono w dzielnicy Ostropa. Zwłoki dziecka znaleziono w przepływającej przez dzielnicę Ostropce.

 

 

Robimy masę, czyli WIELKI TEST NIEMIECKICH SŁODYCZY w TOP 5 SILESIA FLESZ!


Zwłoki noworodka znaleziono w Gliwicach na Ostropie – ta informacja zelektryzowała Gliwice w poniedziałek, 18 marca. Zwłoki noworodka znalazł przypadkowy przechodzień, przechodząc przez mostek nad rzeką Ostropka.

Na miejscu makabrycznego znaleziska jest prokurator oraz policja. Zabezpieczane są wszelkie ślady, trwają na miejscu czynności. Wkrótce więcej informacji w tej sprawie.

 

Materiał Moniki Lipiec:

Zwłoki noworodka znaleziono pod mostem w potoku płynącym przez dzielnicę Ostropa w Gliwicach. Ciało dziecka znalazło dwóch mężczyzn. Jeden z nich szukał właściciela pobliskiej działki. Natknął się przypadkowo na zwłoki w wodzie.

-Chodził taki facet po okolicy i coś tam rozglądał się. Okazało się, że jest architektem. Ja jestem współwłaścicielem, czy tam mam coś do podpisania. […] … weszliśmy na ten mostek i okazało się, że metr niżej, czy dwa metry niżej w wodzie leżą zwłoki niemowlęcia. A wie pani co, myślałem, że to…() Dzwoniłem na policję – nie – ale wie pan co – mówię – chodź pan. Teraz tyle nowoczesnych jest zabawek, takich edukacyjnych, to może jakaś zabawka będzie – żeby się upewnić, więc wziąłem patyk i sprawdziłem. Mówię – jak to jest plastik, to to jest twarde, a jak to jest miękkie to wiadomo, że to jest ciało, nie? No nie było to twarde w każdym razie – mówi pan Józef, mieszkaniec Gliwic.

O makabrycznym znalezisku pan Józef powiadomił policję. Prowadzone są wstępne czynności. Policja zabezpieczyła miejsce ślady i ciało dziecka. Przyczyny jego śmierci ustali sekcja zwłok.

(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close