KrajRegion

Pobili współlokatora, bo ten nie chciał ściszyć telewizora. Mężczyzna trafił do szpitala

Policjanci zatrzymali 29-latka i jego o 6 lat starszego kolegę, podejrzanych o pobicie współlokatora. Pokrzywdzony wieczorem miał za głośno oglądać telewizję i to przeszkadzało współlokatorce, która zwróciła mu uwagę. Kiedy ten odmówił, uzasadniając to wczesną porą, do negocjacji przystąpił syn kobiety oraz jego kolega. Obaj mężczyźni wyrazili swoje oczekiwania pięściami, bijąc dotkliwie 29-latka.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło około 21:00 na jednym z mokotowskich osiedli (Warszawa). Mieszkający tam 29-letni obywatel Ukrainy oglądał telewizję. W pewnym momencie do jego pokoju weszła współlokatorka i kazała mu ściszyć telewizor. Mężczyzna odmówił, uzasadniając to faktem, że nie ma jeszcze ciszy nocnej. Kobieta poprosiła więc o interwencję swojego syna.

Ten zaprosił do twardych negocjacji swojego starszego kolegę. Mężczyźni najpierw wyrazili swoje niezadowolenie, używają słów wulgarnych, a kiedy to w ich mniemaniu było za mało przekonujące, użyli pięści i nóg. Pobili i skopali 29-latka. Pokrzywdzony powiadomił policjantów i z ogólnymi potłuczeniami zgłosił się do szpitala.

W tym czasie mundurowi dysponujący rysopisami napastników zatrzymali ich w pobliżu miejsca zamieszkania. Obaj mężczyźni trafili do policyjnych cel. Byli pod działaniem alkoholu. Następnego dnia usłyszeli zarzuty, za które teraz sąd może ich skazać na 3 lata więzienia.

 

źr. KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close