KrajRegion

Podejrzany o morderstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie

W niedzielę, dolnośląscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo 10-latki w Mrowinach. Nad sprawą od czwartku pracowali najbardziej doświadczeni policjanci i prokuratorzy. W tym czasie śledczy sprawdzili setki informacji w tej sprawie, w tym również te otrzymywane od mieszkańców. Wczoraj 22-latek trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty popełnienia zbrodni. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zbrodni.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

Wczoraj w godzinach popołudniowych na terenie Dolnego Śląska, funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo dziecka w Mrowinach. Zatrzymany mężczyzna nie jest mieszkańcem powiatu świdnickiego.

Od czwartku, kiedy znaleziono ciało dziewczynki, wyjaśniając wszystkie okoliczności w tej sprawie, pracowali praktycznie bez przerwy, dzień i noc, policjanci i prokuratorzy. Do sprawy zaangażowani zostali najbardziej doświadczeni funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, policjanci ze Świdnicy oraz eksperci z KGP. Wszystkie czynności były wykonywane w związku ze śledztwem prowadzonym przez prokuraturę.

Od początku do śledczych spływało wiele informacji w tej sprawie. Każda z nich była bardzo wnikliwie analizowana.  Funkcjonariusze bardzo szczegółowo weryfikowali informacje i osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem.

Zatrzymany usłyszał już zarzut zabójstwa. Przyznał się do winy.

 

źr. policja.pl/Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close