KrajRegion

Podróżuj lepiej i bliżej – Wędrowne Motyle [LATO Z TVS]

Nie śpimy, budzimy się razem z programem „Lato z TVS”! Jutro (22 lipca) w programie: jak i dokąd podróżować w wakacje?, czyli porady Wędrownych Motyli. Śniadanie z Jackiem Silskim i najnowsza powieść Aleksandra Sowy. 

 

Czas na „Lato z TVS”! Co czeka nas tym razem?

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

Od poniedziałku do czwartku budzimy się razem! Już jutro (22 lipca) w wakacyjnym studio TVS porozmawiamy o tym, jak i gdzie podróżować. W kuchni stanie sam Jacek Silski i przyrządzi wakacyjne śniadanie, z kolei Aleksander Sowa powie słów kilka o swojej najnowszej powieści „Gwiazdy Oriona”.

Lato z TVS”, czyli LEPSZA STRONA PORANKA – od poniedziałku do czwartku o 8:00!

 

Podróżuj lepiej i bliżej  – Wędrowne Motyle

Gdzie wybrać się na wakacyjną wycieczkę? Jak podróżować mądrzej i czerpać z wakacji większe korzyści? W studio programu „Lato z TVS” Marcin Nowak, autor bloga podróżniczego gdziewyjechac.pl, zdradzi widzom TVS swoje patenty na udaną podróż.

Poznamy 21 sposobów na Beskid Śląski, krótki urlop blisko granicy i odkryjemy uroki województwa śląskiego.

 

„Gwiazdy Oriona” – nowa powieść Aleksandra Sowy

Aleksander Sowa – self-publisher, policjant, pilot szybowcowy i w końcu – pisarz. Ponadto jego najnowsza powieść „Gwiazdy Oriona” to czytelnicza gratka dla fanów kryminałów. Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy organów ścigania osadzonej w czasach schyłku PRL? Sięgnij po nową propozycję Aleksandra Sowy!

Już jutro (22 lipca) w programie „Lato z TVS” autor zdradzi kulisy pisania najnowszej powieści.

 

Co jeszcze w programie?

Wakacyjne śniadanie przygotuje Jacek Silski, z kolei Marta Swinger-Haładus (alohacare.pl) poruszy temat dbania o skórę latem – jak wybrać odpowiedni kosmetyk do opalania? Nie zabraknie również najlepszej muzyki!

Lato z TVS”, czyli LEPSZA STRONA PORANKA – od poniedziałku do czwartku o 8:00!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Bogusia Kalaga gotuje: Beza z kremem kawowym [PRZEBOJOWE SMAKI]

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

 Facebook  Instagram

(Marlena Borczyk)

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close