KrajRegion

Podrzucił koleżance narkotyki. Prawda jednak wyszła na jaw i to 21-latek został zatrzymany

21-latek podrzucił narkotyki swojej koleżance. Finalnie jednak przyznał się do tego, co zrobił i to on został zatrzymany. Grozi mu do 3 lat więzienia.

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

Dyżurny białostockiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury kilku osób przed blokiem na jednym z białostockich osiedli. Skierowani na miejsce policjanci podczas wykonywania czynności z osobami biorącymi udział w kłótni, u jednej z nich w saszetce znaleźli „skręta” oraz dwa zawiniątka z zawartością suszu. Właścicielka saszetki zaprzeczyła, aby sama włożyła do niej ujawnione narkotyki. Wówczas 21-letni mężczyzna będący w grupie przyznał się, że to on umieścił znalezione przez mundurowych zawiniątka w podręcznej torebce koleżanki. Mężczyzna nie tłumaczył powodu swojego zachowania.

Susz, który znaleźli mundurowi po wstępnym badaniu narkotesterem okazał się marihuaną. 21-latek został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źr. KMP Białystok

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close