KategoriaRegionWiadomość dnia

Pogoda na weekend. W województwie śląskim będzie stosunkowo ciepło

Szykuje się przyjemny weekend, więc po ciężkiej pracy w tygodniu, pogoda pozwoli nam odpocząć. W województwie śląskim temperatura będzie się wahała od 17 do 23 stopni Celsjusza. Będą przelotne opady.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Szykuje się całkiem przyjemny weekend. Temperatura umiarkowana, osiągnie pomiędzy 17 a 23 stopni Celsjusza. W niektórych miastach mogą wystąpić przelotne opady. Choć pamiętajmy, że w dalszym ciągu warto zostać w domu, dla bezpieczeństwa swojego oraz swoich bliskich. W piątek najniższa temperatura może zostać odnotowana w Zawierciu i Częstochowie, więcej niż 17 stopni będzie m.in. w stolicy naszego województwa, czyli w Katowicach oraz w Rybniku. Sobota będzie stosunkowo cieplejsza i termometry pokażą ponad 20 stopni Celsjusza w większości śląskich miast. Wiśnią na torcie będzie niedziela, w trakcie której możemy odnotować nawet 23 stopnie. Jednak warto dodać, że pogoda robi nam trochę na złość, a w trakcie weekendu możemy się spodziewać przelotnych opadów, a nawet burz.

Zachmurzenie umiarkowane okresami duże. Miejscami przelotne opady deszczu, w rejonach podgórskich możliwe burze. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C, w rejonach podgórskich około 6°C. Temperatura maksymalna od 21°C do 23°C, w rejonach podgórskich około 18°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, południowy. – czytamy na IMGW. 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ponad 40 górników z koronawirusem! Kopalnia Sośnica wstrzymuje wydobycie! [KOMUNIKAT PGG]

Murcki sparaliżowane strachem! To nowe epicentrum koronawirusa na Śląsku! [WIDEO]

Jest decyzja ws. Pierwszej Komunii na Śląsku! Arcybiskup katowicki wydał KOMUNIKAT

źródło: IMGW

red:.  B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close