AlarmRegionWiadomość dnia

Pokazywał wszystkim siusiaka i uciekał na rowerze. Gliwicka policja złapała zboczeńca

Alarmy na grupach mieszkańców w mediach społecznościowych, apele policji, informacje w mediach. Wszystko to ale przede wszystkim praca policji i czujny nos dzielnicowego sprawiły, że złapano mężczyznę, który od dłuższego czasu w Gliwicach – Brzezince siał zgorszenie, pokazując to, co nosił w spodniach między innymi dzieciom!

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Informacje o mężczyźnie, który pokazuje przyrodzenie dzieciom w Gliwicach, kilka dni temu lotem błyskawicy obiegła miasto. Gliwiccy policjanci poszukiwali mężczyzny, który miał obnażać się przed innymi osobami – także przed dziećmi. Nie tylko pokazywał przyrodzenie, ale w kilku przypadkach miał także bawić się dildo.

Wg informacji, jakie trafiły do policjantów, ekshibicjonista grasował najczęściej w pobliżu placów zabaw i przystanków autobusowych. Miał być w wieku około 50-60 lat. Rysopis był przez koronawirusa wyzwaniem, bo mężczyzna na twarzy miał maseczkę. Kiedy ktoś chciał interweniować w czasie, jak mężczyzna się obnażał – ten uciekał na rowerze. Ale nie ma takiego roweru, na którym da się zwiać gliwickiej policji.

Policjanci z Gliwic zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zachowania ekshibicjonistyczne w gliwickiej dzielnicy Brzezinka. Dzięki wcześniej wykonanym ustaleniom m. in. dzielnicowego, stróże prawa wytypowali, namierzyli i zatrzymali podejrzanego. Aktualnie policjanci prowadzą czynności zmierzające do dokładnego wyjaśnienia okoliczności sprawy, oraz zbierają i analizują zgromadzony materiał dowodowy. Od tych działań zależeć będzie dalszy wynik tego postępowania.

Gliwicka policja informuje, że dzięki wcześniej wykonanym czynnościom i ustaleniom stróżów prawa, m. in. dzielnicowego, rozpoczętym od 14 sierpnia br. czyli od pierwszych zgłoszeń zaniepokojonych mieszkańców, policjanci wytypowali, namierzyli i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zachowania ekshibicjonistyczne w rejonie Brzezinki – dzielnicy Gliwic.

Trwają czynności dochodzeniowo- śledcze prowadzone przez policję i prokuraturę. Dokładnego zbadania wymaga, do jakich zachowań doszło oraz czy miały one charakter świadomie popełnianego czynu zabronionego. Sprawa należy do delikatnych, konieczne jest tu przeprowadzenie m. in. czynności procesowych z udziałem dzieci. Aktualnie policjanci prowadzą czynności zmierzające od dokładnego wyjaśnienia okoliczności sprawy. Dla dobra prowadzonego postępowania, do czasu merytorycznej oceny zebranego materiału dowodowego, gliwicka policja nie będzie udzielała w sprawie szczegółowych informacji

 

źródło: KMP Gliwice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śmieciowa rewolucja rusza. Straż Miejska będzie wypisywać mandaty. Masowo? To zależy od nas

Ministerstwo Finansów pracuje nad likwidacją szlabanów na autostradach

Katowicka Karta Mieszkańca już działa. Są spore rabaty dla katowiczan! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close