Region

Pół miliona w dwa dni. Rekordowa zbiórka dla Kasi ze Szczyrku

Prawie pół miliona złotych udało się już uzbierać dla 34-letniej Katarzyny Kaim ze Szczyrku, która straciła w katastrofie 8-letniego syna. W katastrofie zginęli też 60-letni Józef, 60-letnia Jolanta, 39-letni Wojciech, jego żona Anna i dzieci: 10-letnia Michalinka, 6-letnia Marcelinka i 3-letni Staś.

Szlagierowa gwiazda prosi o pomoc! TOP 5 SILESIA FLESZ
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Organizatorka zbiórki – Magdalena Masłowska – pisze, że „Kasia straciła wszystko co miała, jej świat się zawalił. Obecnie przebywa u przyjaciół w Szczyrku pod opieką siostry Patrycji i szwagra Marcina”.

Uruchomiona dwa dni temu zbiórka cieszy się ogromną popularnością – pieniądze wpłaciło już ponad 10,5 tys. osób, a w chwili pisania tekstu osiągnięto kwotę 488 tys. zł.

Jako przyjaciele chcemy dać jej szanse na powrót do normalności, w tym celu organizujemy zbiórkę pieniędzy, mając nadzieję, że w jakimś stopniu pomoże jej to stanąć na nogi – chociaż wiemy, że to będzie bardzo trudne” – piszą organizatorzy zbiórki.

Poszkodowaną w katastrofie Kasię można wesprzeć TUTAJ

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: „W związku ze zmianą cennika informujemy, iż…”. Uważajcie na takie SMSy! Mieszkaniec Zawiercia stracił kilka tysięcy złotych

Koniec protestu pracowników Huty Pokój. Udało się wypracować porozumienie

Reprezentacja Polski powraca na Stadion Śląski. Mecz Polska-Ukraina w „Kotle Czarownic” już w marcu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close