KrajRegion

Policja apeluje do świadków wypadku, w którym zginęło 9 osób: Wasze relację mogą okazać się kluczowe!

Policja apeluje do świadków wypadku, który 22 sierpnia wstrząsnął nie tylko Śląskiej. Na DK 88 pod Gliwicami w rejonie węzła Kleszczów zginęło 9 osób. Poszukiwani są świadkowie zdarzeń, których finałem jest śledztwo, jakie prowadzi gliwicka prokuratura.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

22 sierpnia br. około godziny 22.30 w Gliwicach, na 9,1 km drogi krajowej nr 88, w pobliżu autostradowego węzła Kleszczów, doszło do tragicznego zdarzenia. W zderzeniu busa marki Renault Trafic i autokaru Setra zginęło 9 osób, a 7 zostało rannych. Śledczy prowadzący postępowanie w tej sprawie apelują do kierowców, którzy w tym czasie byli wyprzedzani lub wymijani przez pojazdy wymienione wyżej oraz samochód marki Volkswagen, o kontakt z gliwicką policją pod numer 32 47 8592 283.

 

Poszukiwani są świadkowie wypadku spod Gliwic, w którym 22 sierpnia zginęło 9 osób

 

Informacje można przekazywać także drogą mailową na adres: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl. W przypadku posiadania kamerki samochodowej – rejestratora jazdy prosi się o zabezpieczenie materiału filmowego, aby nie uległ usunięciu. Każda informacja jest niezwykle istotna w celu dokładnego odtworzenia przebiegu katastrofy drogowej.

Śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny tej tragedii, a relacje świadków mogą okazać się cenne w ustaleniu okoliczności zdarzenia.

 

źródło: KMP Gliwice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rita Malinkiewicz wybudziła się ze śpiączki! Odzyskała świadomość po prawie trzech miesiącach

Dzieci wrócą 1 września do szkół, czy czeka ich 14 dni kwarantanny? Decyzja w środę!

Będą nowe ograniczenia w związku z koronawirusem? Rząd rozważa zmiany

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close