Region

Policja i GOPR szukają Tomasza z Bielska-Białej! Czy ktoś go widział? [FOTO]

Bielscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 44-letniego Tomasza, mieszkańca Bielska-Białej. Mężczyzna ostatni raz był widziany w środę 19 lutego w rejonie bielskiej ulicy Olszówka, od tamtej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

44-letni Tomasz zaginął w środę 19 lutego 2020 roku ok. godz. 9. Ostatni raz był widziany w rejonie bielskiej ulicy Olszówki.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 185 cm, wiek z wyglądu ok. 45 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie czarne, proste, w chwili zaginięcia miał zapuszczoną czarną brodę, oczy zielone, prosty nos.

Znaki szczególne: Mężczyzna ma przygarbioną sylwetkę.

Ubiór zaginionego: Kurtka koloru szarego z białym kołnierzem, flanelowa niebieska koszula i ciemny sweter, jasne dżinsy, a pod nimi niebieskie dresowe spodnie, sportowe buty koloru niebieskiego.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem II Policji w Bielsku-Białej tel. 334800200 lub Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej — telefon 338121255 albo z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie czeka zakaz palenia węglem? Przepisy uchwały antysmogowej do zaostrzenia jeszcze w tym roku!

Śląskie: CO TU SIĘ STAŁO??? Bus zawisł nad przepaścią! ZDJĘCIA z wypadku!!!

Podwyżki dla górników w PGG stały się faktem. Porozumienie związków z zarządem podpisane

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close