AlarmRegionWiadomość dnia

Policja z Gliwic publikuje ZDJĘCIA i daje kobiecie ultimatum: Oddaj kasę, albo pokażemy Twoją twarz!

Zazwyczaj publikujemy zdjęcia poszukiwanych przez policję osób w pełnej okazałości. Tym razem jednak policja z Gliwic sama zamazała twarz kobiety, którą prosi o zgłoszenie się na komendę. Powód? Pani wzięła z bankomatu nieswoje pieniądze! Policjanci postawili jej ultimatum: na razie zdjęcia są anonimowe, jeśli kasa się nie znajdzie – znajdą się zdjęcia z pełnym wizerunkiem!

 

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Wszystko wydarzyło się w Knurowie 8 lipca ok. godz. 10.00 przy ul. Łokietka w Knurowie. W oddziale jednego z banków, doszło do przywłaszczenia wypłaconej, lecz niezabranej z bankomatu gotówki. Pieniądze, które ktoś przez roztargnienie zostawił w bankomacie wzięła sobie kobieta, która także stała w kolejce do bankomatu.

Policjanci dają pani ultimatum - zgłoszenie się dobrowolne i oddanie pieniędzy, albo wstyd na cały internet, bo wkrótce zdjęcia zostaną opublikowane z pełnym wizerunkiem (fot.KMP Gliwice)
Policjanci dają pani ultimatum – zgłoszenie się dobrowolne i oddanie pieniędzy, albo wstyd na cały internet, bo wkrótce zdjęcia zostaną opublikowane z pełnym wizerunkiem (fot.KMP Gliwice)

Prowadzący sprawę dotarł do nagrania z monitoringu, na którym doskonale widać twarz osoby przywłaszczającej sobie pieniądze. -Publikujemy zamazany wizerunek sprawczyni z wezwaniem do stawiennictwa w knurowskim komisariacie do 30 września br. W przeciwnym wypadku, korzystając z ustawowych uprawnień, opublikujemy pełny wizerunek z apelem do internautów o wskazanie tożsamości osoby ze zdjęć – mówią policjanci z KMP Gliwice, komendy której podlega Knurów i która publikuje zdjęcia kobiety.

Na podstawie zapisu monitoringu ustalono, że sprawczyni była świadkiem wypłacania gotówki w kwocie 700 zł i bezpośrednio widziała osobę odchodzącą od bankomatu, która, w roztargnieniu, nie zabrała banknotów. Kobieta – zamiast właściwie zareagować i zwrócić uwagę, że ktoś nie zabrał swojej gotówki – sama ją sobie wzięła do kieszeni.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w IKEA! Koniec z hot dogami za złotówkę [OŚWIADCZENIE IKEA]

Kopalnia ruszy z wydobyciem pod Rybnikiem? PO ostrzega przed nowym prawem!

Śląskie: Ciężarówka stanęła w płomieniach, kierowca nie żyje

Policjanci dają pani ultimatum – zgłoszenie się dobrowolne i oddanie pieniędzy, albo wstyd na cały internet, bo wkrótce zdjęcia zostaną opublikowane z pełnym wizerunkiem.

-Osoba ze zdjęcia powinna jak najszybciej skontaktować się z prowadzącym dochodzenie st. sierż. Andrzejem Mrowcem z KP w Knurowie przy ul. Dworcowej 1A, telefon: 32 337 25 20, e-mail: andrzej.mrowiec@gliwice.ka.policja.gov.pl lub całodobowo pod 32 337 25 00 – piszą policjanci z KMP Gliwice i czekają na kobietę, która wzięła pieniądze z bankomatu. W nieskończoność z pewnością czekać nie będą…

Policja z Gliwic publikuje ZDJĘCIA i daje kobiecie ultimatum: Oddaj kasę, albo pokażemy Twoją twarz! (fot.KMP Gliwice)
Policja z Gliwic publikuje ZDJĘCIA i daje kobiecie ultimatum: Oddaj kasę, albo pokażemy Twoją twarz! (fot.KMP Gliwice)

 

źródło: KMP Gliwice
red: W. Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close