KrajRegion

Policjanci z Katowic i funkcjonariusze straży granicznej w programie „Jaka to melodia”. Zobaczcie, kto wygrał!

W specjalnym odcinku programu „Jaka to melodia” stanęły naprzeciw siebie drużyny policji i straży granicznej. Na co dzień służby ściśle współpracujące ze sobą, tym razem rozegrały pojedynek na melodie i wiedzę muzyczną.

 

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Drużynę policji reprezentowali dwaj policjanci z Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach: mł. asp. Marek Jon i sierż. sztab. Dawid Wita. Marek Jon jest laureatem tytułu WiceŚlązaka 2014 r. Służy od 8 lat, gra na trąbce, jest specjalistą w dziedzinie PR-u, konferansjerem, a dodatkowo od niedawna prowadzi swoją własną audycję radiową. Dawid Wita jest również trębaczem, w służbie od 10 lat. Ponadto jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie, dawcą szpiku kostnego, a prywatnie wielkim fanem motocykli.

Pojedynek między służbami lepiej rozpoczęli policjanci, zgadując z łatwością kolejne piosenki z listy. W ostatniej rundzie minimalnie lepsi okazali się jednak funkcjonariusze straży granicznej i to oni ostatecznie weszli do finału, wygrywając cały odcinek. Wspólna zabawa, lecz także wspólny cel, połączyły obie służby. Wygrana została w całości przekazana na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Policjanci z Katowic i funkcjonariusze straży granicznej w programie "Jaka to melodia". Kto wygrał pojedynek na melodie i wiedzę muzyczną? (fot.policja.pl)
Policjanci z Katowic i funkcjonariusze straży granicznej w programie „Jaka to melodia”. Kto wygrał pojedynek na melodie i wiedzę muzyczną? (fot.policja.pl)

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

6 osób zginęło, 3 ranne. Jak i dlaczego doszło do strzelaniny w Ostrawie? [NOWE FAKTY]

Władze Katowic zszokowane kosmiczną ceną stadionu! Ponad pół miliarda złotych! Projektanci: to błąd w excelu

Tychy: Senator Gabriela Morawska-Stanecka otworzyła swoje biuro senatorskie. Będą darmowe porady prawne

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close