RegionWiadomość dnia

Policjanci z Piekar Śląskich dostali niezłą furę! Do SUV-a dołożyło się miasto [FOTO]

Teraz nawet po bezdrożach ciężko będzie uciec piekarskim policjantom. Bo dostali właśnie niezłego SUV-a w policyjnych barwach. Nowy radiowóz, jakiego mogą im pozazdrościć koledzy z innych komend, to po części prezent od miasta.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Dla wielu to szok! Przy Parku Śląskim wyrośnie osiedle bloków!

Sława Umińska-Duraj, Prezydent Miasta Piekary Śląskie przekazała na ręce nadkom. Roberta Klimka – Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich kluczyki do nowego samochodu patrolowego, którego zakup współfinansowany był przez Miasto Piekary Śląskie. Nowoczesny Hyundai Tucson wykorzystywane będą w codziennej służbie patrolowo – interwencyjnej.

Oznakowany radiowóz to samochód marki Hyundai Tucson w wersji 170 koni mechanicznych. Piekarski samorząd na ten cel przekazał dotację w wysokości 58 000 zł. Nowy samochód będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich.

Komendant Robert Klimek podziękował przedstawicielom samorządu za wsparcie i ofiarowaną pomoc finansową, która wymiernie wpłynie na wzrost poziomu bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Obecnie przekazany radiowóz jest kolejnym, który w ostatnich latach współfinansuje Miasto Piekary Śląskie.

 

źródło: UM Piekary Śląskie
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

WAŻNE!!! Wkrótce rusza szpital tymczasowy w MCK. Będą zmiany ruchu przy Spodku i centrum kongresowym!

Zakupoholicy szczęśliwi. Sprzedawcy też. W sobotę znowu otwierają się centra handlowe!

Bytom chce kupić EC Szombierki! Jest konkretna oferta dla właściciela

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close