SportWiadomość dnia

Policjant z Gliwic wygina śmiało ciało! [ZDJĘCIA] Mundurowy to znany kulturysta!

Jak to mówią – różne ludzie mają pasje, jedno grają w szachy, inni chodzą na mecze. Z policjantami jest podobnie – znajdziemy i takich, co piszą poezję, rzeźbią świątki, ale i takich, którzy rzeźbią sylwetkę i wiedzą, jak się naprężyć, żeby zdobyć puchar. Do tych ostatnich należy policjant z Gliwic, który pod mundurem skrywa jedno z najlepiej umięśnionych ciał w Polsce!

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Gliwicki policjant zajął 2. miejsce w rozegranych w Kielcach Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w kategorii do 95 kg. Zawody te stanowiły eliminacje do Mistrzostw Europy Federacji IFBB w Santa Susanna w Hiszpanii, zaplanowanych od 16 do 21 września. Teraz mundurowy z Gliwic przygotowuje się do eliminacji do mistrzostw świata.

Starszy sierżant Marcin Dziadczyk na co dzień służy w I Komisariacie Policji w Gliwicach, ścigając sprawców wykroczeń. Poza służbą oddaje się m.in. swojej sportowej pasji i rzeźbi sylwetkę, co, jak widać, przynosi efekty. Sukces cieszy tym bardziej, że policjant z Gliwic wrócił do uczestnictwa w zawodach po 3-letniej przerwie.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy, a Wy zobaczcie, jak wygląda policyjny wicemistrz Polski w kulturystyce:

Gliwicki policjant zajął 2. miejsce w rozegranych w Kielcach Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w kategorii do 95 kg  autor foto: Sylwester Szymczuk/KMP Gliwice
Gliwicki policjant zajął 2. miejsce w rozegranych w Kielcach Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w kategorii do 95 kg autor foto: Sylwester Szymczuk/KMP Gliwice
źródło: KMP Gliwice
red; W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Aktualna lista powiatów z dodatkowymi obostrzeniami. Jeden powiat z woj. śląskiego w strefie żółtej

Nawet 500 złotych mandatu za wypad na grzyby? Straż leśna przypomina zasady grzybobrania

Smród nie do wytrzymania i biegające szczury. Mieszkańcy Chorzowa mają dość! [WIDEO]