Sport

Polska wiceliderem w tabeli Ligi Narodów. Dziś mecz ze Słowenią

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn świetnie rozpoczęła tegoroczne rozgrywki Ligi Narodów. Wczoraj biało-czerwoni pokonali Serbię 3:1. Dzień wcześniej wygraliśmy bez straty seta z Włochami.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

To dopiero początek rozgrywek, każda z drużyn ma do rozegrania 15 spotkań. Po dwóch kolejkach liderem w tabeli jest Brazylia, która wygrała mecze z Argentyną i USA bez straty seta. Komplet punktów ma na swoim koncie jeszcze Rosja. Do tej pory punktów nie zdobyły reprezentacje Iranu, Argentyny, Australii i Włoch.

Dzisiaj o godzinie 19:30 podopieczni Vitala Heynena zagrają z reprezentacją Słowenii, która w piątek przegrała z Serbią, a dzień później pokonała Włochów 3:0.