KrajRegion

Ponad 50 gramów amfetaminy w majtkach. To wynik kontroli osobistej młodego mężczyzny

Policjanci zatrzymali 2 młodych mężczyzn za posiadanie narkotyków. Wpadli, gdy siedzieli w zaparkowanym samochodzie. Jeden z nich ukrył ponad 50 gramów amfetaminy w majtkach. Drugi poza narkotykami miał przy sobie elektroniczną wagę. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

W miniony piątek kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim realizując własne ustalenia w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa dokonali przeszukania pojazdu marki Audi, który był zaparkowany na terenie jednej z miejscowości w gminie Kąkolewnica (woj. lubelskie). Podczas tych czynności funkcjonariusze w samochodzie zastali kierującego i pasażerów. W trakcie ich przeszukania i kontroli osobistej u jednego z nich ujawnili blisko 54,5 grama białego proszku wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina, które ukrył w majtkach. Jeden z pasażer posiadał przy sobie również woreczek z zawartością 0,35 grama białej substancji i wagę elektroniczną.  Ponadto kryminalni w pojeździe znaleźli i zabezpieczyli drugą wagę elektroniczną, dużą ilość woreczków strunowych oraz ponad 8 gramów białego proszku w woreczkach strunowych. W związku z ujawnieniem środków odurzających policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu łukowskiego. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wojsko wychodzi na ulice! Premier Morawiecki wydał specjalne zarządzenie!

Najpierw paraliż centrum, teraz manifestacja pod katedrą. Protesty ws. aborcji zalewają Katowice! [WIDEO]

Wszystkich Świętych w cieniu pandemii koronawirusa. 1 listopada tym razem na cmentarzach pustki?

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close