Region

Pożar kiosku w Chorzowie. Zginęła jedna osoba

Jedna osoba nie żyje, druga trafiła do szpitala – to bilans pożaru kiosku, do jakiego doszło w Chorzowie przy ul. Wolności.

 

Dla kogo za darmo pociągi na Śląsku? Sprawdzamy w TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wracający ze służby policjanci, jadąc ul Wolności, zauważyli płonący kiosk. Gdy podbiegli na miejsce, zauważyli obok poparzonego mężczyznę, który powiedział im, że w środku może znajdować się jego kolega.

Policjanci powiadomili odpowiednie służby, a sami podjęli akcję gaśniczą. Niestety, z uwagi na drewnianą konstrukcję kiosku, nie udało im się stłumić ognia, jednakże jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej, udzielili pokrzywdzonemu pomocy przedmedycznej oraz doprowadzili do przesunięcia najbliżej zaparkowanych pojazdów.

Pożar kiosku w Chorzowie. Zginęła jedna osoba. Fot. Policja Śląska
Pożar kiosku w Chorzowie. Zginęła jedna osoba. Fot. Policja Śląska

Gdy na miejsce przyjechali strażacy, ugasili pożar i znaleźli we wnętrzu budynku zwłoki. Teraz śledczy ustalają tożsamość ofiary. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Śledczy szczegółowo badają teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia

Źródło i foto: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

[WIDEO +18] Katował bestialsko kota, teraz uciekł za granicę!? Nagranie zszokowało internet!

Fardin Kazemi, kierowca z Iranu ma już nową ciężarówkę! Wspaniałe zakończenie niesamowitej historii! [WIDEO]

Koleje Śląskie ruszają do Krakowa, a pociąg dla niektórych jest za darmo!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close