Region

Premier Mateusz Morawiecki dziś na Śląsku. Przyjedzie bez Jarosława Kaczyńskiego?

Dziś do stolicy Śląska przyjedzie premier RP Mateusz Morawiecki. Premier weźmie najpierw udział o godzinie 12 w wojewódzkich obchodach Święta Policji, które odbędą się na Placu Bolesława Chrobrego w Katowicach.

Wycinka w Parku Śląskim: Coraz więcej protestów w obronie drzew!

Później, o godzinie 13:30 premier weźmie udział w festynie rodzinnym na Placu Sejmu Śląskiego, organizowanym z okazji Święta Policji. Następnie, o godzinie 14:30 premier odwiedzi Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich, gdzie odbędzie się piknik rodzinny. Początkowo mówiło się, że wraz z premierem Morawieckim do Siemianowic przyjedzie sam prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Nie wiadomo jednak, czy tak się stanie.

Na wspólny piknik z premierem Morawieckim zaprosił marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski, który też będzie uczestniczył w uroczystościach.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close