AlarmRegionWiadomość dnia

Prezydent Chorzowa to prawdziwy romantyk. Zobaczcie co zrobił w Walentynki [WIDEO]

I wszystko jasne, resztę życia spędza razem.  „Tak” miało paść w kameralnej atmosferze – nie tym razem – blask fleszy i w światło kamer w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chorzowie pojawiły się z okazji Walentynek, a ślubu młodej parze udzielał prezydent Chorzowa.

 

Szczególnie te pary młode, które biorą ślub, mają wyjątkowy dzień w swoim życiu, w wyjątkowy dzień ten ślub jest brany. Dlatego też dzisiaj z tej okazji postanowiłem takiej właśnie młodej parze ślubu udzielić osobiście, co pewnie wzbudziło pewną sensację – mówi Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa. Sensację wzbudziło nie tylko wśród gości. Zaskoczona, choć nie do końca była młoda para, która o tym, że ślubu udzieli im prezydent Chorzowa dowiedzieli się wczoraj.

Prezydent Chorzowa Andrzej Kotala w Walentynki udzielił wyjątkowego ślubu

Nie każdemu i nie codziennie. Jakieś może i wyróżnienie, z okazji dnia. Na pewno będzie to zapamiętane – mówi Grzegorz, pan młody. Nowożeńcy  zapamiętają ten dzień nie tylko ze względu na niespodziankę. Jak się okazało – w ślubowaniu miłości w Walentynki kryje się pewna strategia.

Stwierdziliśmy, że to jest symboliczna data i piękna. Mam nadzieję, że mąż będzie pamiętał o tej rocznicy – mówi Aneta, panna młoda. –Patrząc z perspektywy mojej na pewno tak, na pewno się to zapamięta – mówi Grzegorz, pan młody. Można połączyć jedno i drugie… –Dokładnie. Tym bardziej, że łączymy już urodziny. Żona jest z 6 grudnia, więc łączymy Mikołajki i urodziny. Więc to jest tak podwójnie – mówi Grzegorz.

Prezydent Chorzowa Andrzej Kotala w Walentynki udzielił wyjątkowego ślubu

Pomimo ułatwień w zapamiętywaniu dat, najbliższe dni zapowiadają się ciężko. Miesiąc miodowy na razie nie wchodzi w grę. Do pracy. Na razie do pracy, a potem pomyślimy – mówi Grzegorz, pan młody. Dziś jednak pozostaje się cieszyć Walentynkami na nowej drodze życia.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close