AlarmRegionWiadomość dnia

Walentynki w Nibylandii z Fundacją TVS [WIDEO]

Niby nie wiele potrzeba by dobrze się bawić. Niewiele, gdy świętuje się w Nibylandii i gdy imprezę organizuje Fundacja TVS.

 

Tym razem jesteśmy w Nibylandii, gdzie jest milion kulek i kolorowych zabawek. Bo wolontariusze Fundacji TVS kochają dzieci, a dzieci kochają dobrą zabawę – mówi Barbara Kukiełka, psycholog, Fundacja TVS. A uczucie okazywane 14 lutego, czyli w Walentynki działa z siłą liczoną do kwadratu.

W zabawie udział wzięło 70 dzieci z Domu Dziecka w Sarnowie i Katowic oraz z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Będzinie

Wszystkie atrakcje się podobały. Wszędzie byli, wszędzie być chcieli. Pełni wrażeń wrócą do przedszkoli. Będą opowiadać, że byli tutaj i świetnie się bawili – mówi Teresa Wiewióra, wicedyrektor Miejskiego Przedszkola nr 4 w Będzinie. W zabawie udział wzięło 70 dzieci z Domu Dziecka w Sarnowie i Katowic oraz z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Będzinie.

W zabawie udział wzięło 70 dzieci z Domu Dziecka w Sarnowie i Katowic oraz z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Będzinie

Można kogoś poznać mieć dużo kolegów i koleżanek – mówi Kinga Oleksiak, Miejskie Przedszkole nr 4w Będzinie. Podobają mi się piłki, domek, gry fajne i wszystkie drzewa mi się podobają – mówi Zuzia Zadrosz, Miejskie Przedszkole nr 4 w Będzinie. Atrakcji było co niemiara i gwarantujemy, że kolejne będą szybciej niż za rok.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close